کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی - MBA - دانشگاه علوم تحقیقات زنجان

با عرض تبریک به پذیرفته شدگان سال تحصیلی 91-92

خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه آزاد اعلام نمود:

پرونده تمام پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته جهت احراز صلاحیتهای عمومی تحت بررسی است و نتیجه آن از طرف دفتر گزینش صلاحیتهای عمومی سازمان مرکزی دانشگاه به اطلاع محلهای دانشگاهی خواهد رسید.

زمان و ثبت نام

پذیرفته شدگان نهایی تمام رشته ها به جز کارگردانی نمایش و نوازندگی ساز جهانی لازم است در روزهای 1، 2 و 3 مدارک لازم جهت ثبت نام مراجعه کنند.

برخی مدارک مورد نیاز برای نام نویسی

1-  اصل و کپی شناسنامه بهمراه 2 سری کامل از تمام صفحات 
2- اصل و 2 سری کپی از کارت ملی (پشت و رو )
3- اصل دانشنامه باقید معدل بهمراه ریز نمرات دوره کارشناسی و 2 سری کپی 

4- در صورت در دست نداشتن دانشنامه ارائه یک فقره چک یا سفته به مبلغ ده میلیون ریال که پس از ارائه دانشنامه عودت داده خواهد شد 
5- تعیین وضعیت نظام وظیفه برادران( داشتن کارت پایان خدمت - کارت معافیت از خدمت - دفترچه اماده به خدمت بدون غیبت که تاریخ اعزام آنها بعداز 31/6/91 باشد.- یا از تاریخ فراغت از تحصیل آنها از مقطع قبلی کمتراز 6ماه گذشته باشد.
6- عکس 3در4 ، شش قطعه که در سال جاری گرفته شده باشد.
جهت دیدن دستور العمل ثبت نام کلیک کنید 

- پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی خود نیستند باید اصل گواهی تأیید شده دال بر فراغت از تحصیل را که توسط دانشگاه محل تحصیل با قید معدل صادر شده باشد، به همراه ریز نمرات تأیید شده ارائه کنند.

- دانش آموختگان مشمول دوره کارشناسی که با ارائه گواهی تأیید شده از محل تحصیل دوره مذکور ثبت نام می کنند علاوه بر گواهی و ریز نمرات مذکور باید تصویر برگ لغو معافیت تحصیلی دوره کارشناسی را ارائه کنند.

میزان شهریه علی الحساب دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته

این شهریه به صورت علی الحساب بوده و از دو بخش شهریه ثابت و متغیر تشکیل شده که در هر نیمسال تحصیلی به منظور تأمین بخشی از هزینه های دانشگاه و در ازاء ارائه 8 تا حداکثر 14 واحد درسی از دانشجویان دوره کارشناسی ارشد دریافت می شود.

علاوه بر این، دانشجویان در بدو ورود به دانشگاه و در نیمسال نخست باید مبلغ 60 هزار تومان به عنوان هزینه خدمات آموزشی جهت برگزاری مسابقات ورزشی، سمینارهای منطقه ای، دبیرخانه مناطق، تهیه کارت دانشجویی و کمک به صندوق رفاه دانشجویی را به همراه شهریه نیمسال اول به شماره حساب جاری محل دانشگاهی قبولی واریز کنند. این مبلغ فقط یک بار در طول دوره از هر پذیرفته شده دریافت می شود. حق بیمه حوادث دانشجویی مبلغ 2 هزار تومان است که هر پذیرفته شده باید آن را به حسابی که دانشگاه مشخص می کند واریز کرده و رسید آن را به واحد تحویل دهد.

دریافت هرگونه و جه غیراز مبالغ فوق تحت هرعنوان (جریمه، دیرکرد،کمک، خودیاری، بورسیه) ممنوع است.

جدول شهریه های ثابت و متغیر کارشناسی ارشد 91

در دو جدول ذیل، علاوه بر اعلام رقم شهریه های ثابت و متغیر کارشناسی ارشد در سال 91، رقم شهریه های ثابت و متغیر این مقطع در سال 90 نیز اعلام شده است.

جدول شهریه ثابت

رشتهمبلغ شهریه به تومان در سال 91مبلغ شهریه به تومان در سال 90
تمام رشته های علوم انسانی981.040934.320
تمام رشته های غیرعلوم انسانی1.729.901.219.00

همانطور که مشاهده می شود رقم افزایش شهریه ثابت در رشته های علوم انسانی 46 هزار و 720 تومان و برای رشته های غیرعلوم انسانی مبلغ 51 هزار و 90 تومان است.

جدول شهریه متغیر

 نوع درس مبلغ شهریه به تومان در سال 91مبلغ شهریه به تومان در سال 90
نظری69.15065.860
عملی93.49089.040

رقم افزایش شهریه متغیر برای دروس نظری در سال 91 در مقایسه با سال گذشته 3 هزار و 290 تومان و رقم افزایش شهریه دروس عملی در سال جاری و گذشته 4 هزار و 450 تومان است.

شهریه هر واحد درسی پایان نامه 336 هزار و 830 تومان در سال 91 و مبلغ 320 هزار و 790 تومان در سال 90 اعلام شده بود که بر این اساس رقم 16هزار و 40 تومان افزایش را در سال جاری نشان می دهد.


برچسب‌ها: ثبت نام, ارشد, زنجان, علوم تحقیقات
+ نوشته شده در  ۹۱/۰۶/۲۶ساعت 8:12  توسط علیرضا حاجی جباری  |